OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Příběhy

Je důležité vědět, že existují lidé, kteří to dokázali.

Jejich úspěchy vám pomohou odhodlat se ke změně, vytrvat, pokud jste se už vydali na cestu,

nebo naskočit zpět, když z ní z nějakého důvodu sejdete. 


Lenka, 36 let

"Jsem matka dvou dětí (6 a 2 roky) a tak pro mě bylo náročné skloubit dietu a vaření pro děti. Díky Katce se mi to podařilo a mám i dobrý pocit z toho, že děti jedí zdravěji a mají vyvážené jídlo. Já hubnu a děti si pěstují zdravé návyky k jídlu. Za mě skvělá spolupráce a mohu jen doporučit. Děkuji, Kateřino!"


Hana, 51 let

"Díky Kateřině se mi podařilo nejenom zbavit nadváhy získané v období menopauzy. Stala se mým mentorem, psychoterapeutkou a vlastně i přítelkyní. Vnesla do mých každodenních stereotypů řád a stravovací návyky, které nejsou dietou , ale novým životním stylem. Plným energie a radosti ze znovunabyté fyzické i psychické harmonie, štíhlosti a porozumění svému tělu."


Petra, 30 let

"Potřebovala jsem zhubnout před svatbou, zkoušela jsem jíst zdravě,  ale pořád to nějak nešlo. Obrátila jsem se na Katku, která mi připravila jídelníček na míru a najednou jsem zjistila, že jsem jedla sice zdravě, ale málo. Katka má super recepty, které jsou chutné, dají se použít i druhý den k večeři například, čímž se šetří čas.Zhubla jsem 3kg a rozhodně s Katkou nekončím." 


Martina

(účastnice programu Cukrová Odvykačka)

"Kateřino, děkuji! Mně program vážně změnil život. Těším se na Vaše další programy. Vážím si Vaší energie a kvalitních příspěvků, i když jsem občas nestíhala."


Iveta

(účastnice programu Cukrová Odvykačka)

"Moc děkuji za Váš čas a energii, sice jsem v druhé polovině leccos ošidila, ale jsem ráda, že jsem se dozvěděla více o cukrech a zbytek bude celoživotní boj s nimi." 


Recepty