OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

"Společně najdeme čas
na hubnutí a zdravý životní styl."

O mně

Jsem poradkyně pro výživu se státní zkouškou autorizovanou Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Jídlo je mou láskou odjakživa. Jak už to tak u životních lásek bývá, náš vztah prošel mnoha proměnami. Temné chvíle střídaly světlejší okamžiky. Bojovala jsem s poruchami příjmu potravy, postupně jsem vyzkoušela všemožné diety a výživové směry - vegetariánství, makrobiotiku, low carb, paleo, cukrfree…

Jenže pořád to nebylo ono. Krátce před čtyřicítkou mi konečně došlo, že potřebuji svůj vlastní styl. A tak jsem si z každého experimentu vzala to nejlepší a vytvořila svůj ideální stravovací plán. A konečně nalezla klid.

Jenže pak přišlo dítě a k němu další dvě „bonusové“ ve střídavé péči. A vyvstal nový problém – kde vzít čas? Jsem bojovník a tak jsem se i k téhle výzvě postavila čelem. Přece musí existovat způsob, jak zdravě hubnout i udržovat váhu, a přitom netrávit hodiny v kuchyni. Zkrátím to – existuje!

A tak jsem tady a nabízím vám své know how nasbírané léty pokusů a omylů, ale také pozorného studia domácích i zahraničních zdrojů z oblasti výživy. Možná se najdete v mém příběhu, nebo v některé jeho části, a dáte mi svou důvěru. Slibuji, že vás nezklamu.

Kateřina Lahoda

Recepty

Archív